Zapojte budovu do festivalu

V rámci jednoho květnového víkendu se desítky tisíc lidí rozhodnou vyrazit s katalogem Open House Praha na prohlídku skrytých nebo běžně nedostupných architektonických pokladů Prahy. Tento zážitek je unikátní, a to nejen pro veřejnost, ale i pro lidi z otevřených budov zapojených do festivalu.

Open House Praha je festival zaměřený na vnímání architektury a prostředí města, v němž žijeme. Pokud jste vlastníkem, správcem či autorem zajímavé budovy, Open House Praha vám přináší jedinečnou příležitost ukázat všem její hodnotu.

Open House Praha patří do mezinárodní sítě festivalů, které pod značkou Open House založila v Londýně teoretička architektury Victoria Thornton, držitelka Řádu Britského impéria za architekturu. Je nám ctí, že jsme byli přijati do světové rodiny, která se každým rokem rozrůstá.
Přidejte se k nám!

Proč se stát součástí festivalu?

– Získáte jedinečnou příležitost ukázat veřejnosti krásu vaší budovy.

– Zapojíte se do jedné z největších přehlídek architektury a designu v Praze, která je součástí celosvětově respektované a prestižní značky Open House.

– Díky naší rozsáhlé marketingové kampani se o vaší budově dozví nejen česká média a široká veřejnost, ale i lidé ze zahraničí (prezentace na www.openhouseworldwide.org).

– Setkáte se s lidmi z řad návštěvníků i festivalových partnerů, kteří dokáží ocenit kvalitní a zajímavou architekturu a navážete/posílíte vztah důvěry s místní komunitou.

– Pozitivní emoce, pocit sounáležitosti a společenské angažovanosti – to jsou pocity, které vás budou provázet celým průběhem festivalu.

Chcete, aby vaše budova byla součástí festivalu Open House Praha? VYPLŇTE FORMULÁŘ a my se Vám brzy ozveme.