Podpořte další ročník festivalu Open House Praha 2019!

Festival Open House je největší světová architektonická akce s více než 25letou tradicí, která dnes probíhá ve 42 městech na 5 kontinentech a navštíví ji ročně okolo 1 850 000 návštěvníků. Festival Open House Praha se během čtyř let stal jednou z nejvýznamnějších kulturních událostí v hlavním městě oslovující desítky tisíc lidí z celé ČR i zahraničí. V rámci posledního ročníku jsme otevřeli 65 budov a přivítali 54 200 návštěv.

Veškeré budovy, které během festivalu zpřístupňujeme, jsou s volným vstupem. Přípravy a realizace festivalu provázejí nemalé finanční náklady. Festivalu věnuje svůj volný čas tým nadšenců a bez dárcovské podpory a našich dobrovolníků by tato akce nikdy nemohla vzniknout a rozvinout se do dnešní podoby, která konkuruje zahraničí. Jakákoliv vaše podpora, ať už finanční či partnerská, je pro nás signálem i motivací, že to má smysl. Bez vás to nedokážeme!


Věnujte nám finanční dar!

Darovanou částku nám můžete zaslat i na náš účet číslo: 2600626911/2010 (Fio banka). V průběhu festivalu nás můžete podpořit zakoupením katalogu, trika nebo tašky. Děkujeme!

Vaše finance nám umožní zajistit a vytvořit:

  • zázemí pro organizaci festivalu,
  • vzdělávací programy,
  • nezbytné práce odborných profesí (grafika, korektury, překlady, editace, právní a jiné odborné konzultační služby aj.),
  • koordinaci a školení dobrovolníků,
  • poděkování dobrovolníkům a majitelům či správcům budov,
  • řízení, administrativní zázemí a provoz,
  • získávání dárců.

Potvrzení o daru nebo darovací smlouvu vám rádi připravíme, prosím, kontaktujte Radanu Tichavskou (radana.tichavska@openhousepraha.cz). Právnické osoby si mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 5 % z již sníženého základu daně. Fyzické osoby si mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich úhrnná hodnota v kalendářním roce přesáhne 2 % ze základu daně nebo činí alespoň 1 000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 10 % ze základu daně.


A proč festival podpořit? V čem je přínosný? Podívejte se na video.


Staňte se hrdým partnerem festivalu!

„Prozkoumávat nové budovy nám vždy přináší vzrušující, ba objevitelský pocit. To ale není na festivalu Open House Praha to nejdůležitější: poznat i zvnitřku domy, jež dosud byly jen anonymním bodem na mapě, nám umožňuje prohloubit svůj vztah k městu a více srůst s místem, kde žijeme.” Magdalena a Petr Hlaváčkovi, partneři festivalu, Architekti Headhand, s. r. o.

 

 

 

Kontaktujte nás na produkce@openhousepraha.cz a my vám rádi na osobní schůzce představíme možnosti spolupráce a sestavíme partnerskou nabídku přímo na míru vaší společnosti.


Ke stažení: Závěrečná zpráva 2018Závěrečná zpráva 2017, Závěrečná zpráva 2016