Podpořte další ročník festivalu Open House Praha 2019!

Festival Open House je největší světová architektonická akce s více než 25letou tradicí, která dnes probíhá ve 42 městech na 5 kontinentech a navštíví ji ročně okolo 1 850 000 návštěvníků. Festival Open House Praha se během čtyř let stal jednou z nejvýznamnějších kulturních událostí v hlavním městě oslovující desítky tisíc lidí z celé ČR i zahraničí. V rámci posledního ročníku jsme otevřeli 65 budov a přivítali 54 200 návštěv.

Veškeré budovy, které během festivalu zpřístupňujeme, jsou s volným vstupem. Přípravy a realizace festivalu provázejí nemalé finanční náklady. Festivalu věnuje svůj volný čas tým nadšenců a bez dárcovské podpory a našich dobrovolníků by tato akce nikdy nemohla vzniknout a rozvinout se do dnešní podoby, která konkuruje zahraničí. Jakákoliv vaše podpora, ať už finanční či partnerská, je pro nás signálem i motivací, že to má smysl. Bez vás to nedokážeme!


Věnujte nám finanční dar!

Darovanou částku nám můžete zaslat i na náš účet číslo: 2600626911/2010 (Fio banka). V průběhu festivalu nás můžete podpořit zakoupením katalogu, trika nebo tašky. Děkujeme!

Vaše finance nám umožní zajistit a vytvořit:

  • zázemí pro organizaci festivalu,
  • vzdělávací programy,
  • nezbytné práce odborných profesí (grafika, korektury, překlady, editace, právní a jiné odborné konzultační služby aj.),
  • koordinaci a školení dobrovolníků,
  • poděkování dobrovolníkům a majitelům či správcům budov,
  • řízení, administrativní zázemí a provoz,
  • získávání dárců.

Potvrzení o daru nebo darovací smlouvu vám rádi připravíme, prosím, kontaktujte Radanu Tichavskou (radana.tichavska@openhousepraha.cz). Právnické osoby si mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 5 % z již sníženého základu daně. Fyzické osoby si mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich úhrnná hodnota v kalendářním roce přesáhne 2 % ze základu daně nebo činí alespoň 1 000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 10 % ze základu daně.


Staňte se hrdým partnerem festivalu!

„Prozkoumávat nové budovy nám vždy přináší vzrušující, ba objevitelský pocit. To ale není na festivalu Open House Praha to nejdůležitější: poznat i zvnitřku domy, jež dosud byly jen anonymním bodem na mapě, nám umožňuje prohloubit svůj vztah k městu a více srůst s místem, kde žijeme.” Magdalena a Petr Hlaváčkovi, partneři festivalu, Architekti Headhand, s. r. o.

 

 

 

Kontaktujte nás na produkce@openhousepraha.cz a my vám rádi na osobní schůzce představíme možnosti spolupráce a sestavíme partnerskou nabídku přímo na míru vaší společnosti.


Ke stažení: Závěrečná zpráva 2018Závěrečná zpráva 2017, Závěrečná zpráva 2016