Staňte se hrdým partnerem festivalu!

Festival Open House je největší světová architektonická akce s více než 25letou tradicí, která dnes probíhá ve 46 městech na 5 kontinentech a navštíví ji ročně okolo 1 850 000 návštěvníků. Festival Open House Praha se během čtyř let stal jednou z nejvýznamnějších kulturních událostí v hlavním městě oslovující desítky tisíc lidí z celé ČR i zahraničí. V rámci posledního ročníku v roce 2018 jsme otevřeli 65 budov a přivítali 54 200 návštěv.

Tento několikadenní svátek městské architektury umožní zviditelnit vaši společnost, její produkty nebo dokonce vaši budovu nad rámec vašich běžných marketingových aktivit. Během festivalu můžete oslovit nejen nové potenciální klienty a prohloubit vztah s těmi stávajícími, ale také získat nové obchodní partnery. Festival a naše aktivity jsou přínosné v odborné, společenské, sociální a komunitní rovině.

Pojďte do toho s námi a umožněte lidem poznávat Prahu jinak!

„Prozkoumávat nové budovy nám vždy přináší vzrušující, ba objevitelský pocit. To ale není na festivalu Open House Praha to nejdůležitější: poznat i zvnitřku domy, jež dosud byly jen anonymním bodem na mapě, nám umožňuje prohloubit svůj vztah k městu a více srůst s místem, kde žijeme.” Magdalena a Petr Hlaváčkovi, partneři festivalu, Architekti Headhand, s. r. o.

 

 

Kontaktujte nás na produkce@openhousepraha.cz a my vám rádi na osobní schůzce představíme možnosti spolupráce a sestavíme partnerskou nabídku přímo na míru vaší společnosti.


Ke stažení: Závěrečná zpráva 2018Závěrečná zpráva 2017, Závěrečná zpráva 2016

A proč festival podpořit? V čem je přínosný? Podívejte se na video.