Přihlaste budovu do programu festivalu!

Festival Open House Praha zve každým rokem na prohlídku skrytých nebo běžně nedostupných architektonických pokladů Prahy. V rámci jednoho květnového víkendu se desítky tisíc lidí rozhodnou vyrazit s katalogem poznávat město, dozvědět se něco více o budovách, okolo kterých třeba každý den pouze procházejí. Tento zážitek je unikátní, a to nejen pro veřejnost, ale i pro lidi z otevřených budov zapojených do festivalu. Pokud jste vlastníkem, správcem či autorem zajímavé budovy, přinášíme vám jedinečnou příležitost ukázat všem její hodnotu.

CHCI PŘIHLÁSIT BUDOVU

Proč se stát součástí festivalu?

  • Zúčastníte se jedné z největších přehlídek architektury a designu v Praze, která je součástí celosvětově respektované a prestižní značky Open House.
  • Představíte široké veřejnosti vaší budovu či vaši společnost.
  • Díky naší rozsáhlé marketingové kampani se o vaší budově a společnosti dozví nejen česká média a široká veřejnost, ale i lidé ze zahraničí.
  • Setkáte se s lidmi z řad návštěvníků i festivalových partnerů, kteří dokáží ocenit kvalitní a zajímavou architekturu a navážete/posílíte vztah důvěry s místní komunitou.
  • Zažijete v průběhu festivalu neopakovatelné emoce, dozvíte se spoustu nových informací, potkáte se s milými lidmi, kteří dokáží ocenit krásu vaší budovy a hlavně se nadchnete pro myšlenku otevřených domů.

„Byli jsme překvapeni tak velkým počtem a zájmem návštěvníků, ale díky vašim naprosto skvělým a úžasným dobrovolníkům, ze kterých sálal entusiasmus pro oba dva dny, vše proběhlo nad očekávání dobře, nezaznamenali jsme žádné potíže ani v sobotu ani v neděli. I čekající fronta zájemců, která se vinula po celé dva dny daleko za hotel, se chovala velmi klidně a trpělivě. Doufám, že se k vám připojíme i v dalším ročníku.” Š. S., Hotel International Praha

 

 

Pro festival vybíráme budovy, které reprezentují pražskou architekturu všech časových období, představují díla významných architektů a myšlenkových směrů či návštěvníkovi přináší jiný nevšední architektonický zážitek. Důležité je pro nás také zapojení budov s lokálním komunitním a kulturním přesahem. Neopomenutelné jsou pro nás samozřejmě také sídla našich sponzorů. Kromě víkendového festivalu organizujeme celoročně prohlídky budov v rámci našich dalších aktivit a programů.

Pokud bude vaše budova zapadat do dramaturgického plánu pro nadcházející ročník festivalu, ozveme se vám. Přihlášky je možné posílat v průběhu celého roku. Pro možnost zapojení se do festivalu Open House Praha 2019 je třeba vyplnit přihlášku nejpozději do 1. listopadu 2018.

Kontakt pro více informací:
e-mail: produkce@openhousepraha.cz